logo semper boats

Największa wędkarska impreza w Polsce

Aktualności

Nasz model Semper 440 XT ze sterówką jako główna nagroda na zawodach o Puchar Manyfik 2018r.

Łodzie wędkarskie Semper Boats są doskonałym wyborem dla wszystkich wędkarzy, którzy poszukują wytrzymałej i trwałej łodzi wędkarskiej. Łodzie te są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów, a także wyposażone w state-of-the-art silniki i systemy napędowe, co zapewnia wędkarzom wysoką wydajność i niezawodność w wędkowaniu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i wytrzymałym konstrukcjom łodzi wędkarskich Semper Boats są doskonałym wyborem dla wszystkich amatorów wędkarstwa.

Nasz model Semper 440 XT ze sterówką jako główna nagroda na zawodach o Puchar Manyfik 2018r. Łodzie wędkarskie Semper Boats są doskonałym wyborem dla wszystkich wędkarzy, którzy poszukują wytrzymałej i trwałej łodzi wędkarskiej. Łodzie te są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów, a także wyposażone w state-of-the-art silniki i systemy napędowe, co zapewnia […]

Post Tags :

logo semper boats

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

O NAS

Zajmujemy się produkcja łodzi wędkarskich spełniając największe oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy. Laminatami poliestrowo-szklanymi zajmujemy się od przeszło 15lat. Nasze doświadczenie owocuje w postaci jakości wykonania naszych łodzi. Nasze konstrukcje powstają zawsze po długich konsultacjach wielu profesjonalistów.

"Łowienie ryb to sztuka, a SEMPER Boats tworzy narzędzia, które Ci w tym pomogą".